user
Eyeliner Nedir Nasıl Çekilir ?

Sıradaki içerik:

Eyeliner Nedir Nasıl Çekilir ?

e
sv

Kıvırcık Saçı Uzatma Yolları 2022

153 okunma — 02 Haziran 2022 22:07

Kıvırcık Saçı Uzatma Yolları 2022

153 okunma — 02 Haziran 2022 22:07

Kıvırcık Saçı Uzatma Yolları
Kıvırcık saçlar diğer saç şekillerine göre daha çok ilgi ve bakıma ihtiyacı olan bir saç şeklidir. Kıvırcık saç uzatmak da diğer saç şekillerine göre daha çok meşakkat ister. Kıvırcık saç doğal yapısı sebebi ile daha kuru ve kırılmaya meyilli olduğu için sağlıklı uzatmak için daha çok bakım yapılması gerekmektedir.
Doğru uygulamaların yapılması ve uygun bakım bulunduğunda kıvırcık saç uzatma teknikleri daha çok işe yarayacak olup belirgin bukleler ve uzun saçlara sahip olunacaktır. Kıvırcık salar buklelerin kıvrılıp toplanmasından kaynaklı saçın uzaması daha zor görülmektedir. Bununla birlikte bakım hataları da saç uçlarının yıpranmasına bu da sürekli uçlarından alınmasına sebep vermektedir.
Kıvırcık saç ile diğer saç şekilleri arasındaki temel fark saç diplerindeki doğal yağların buklelere takılarak aşağıya doğru tamamen beslenmeyi engellemesidir. Bu sebeple saçlarını uzatmak isteyen kıvırcık saçlıların saçlarını sürekli nemli tutması gerekmektedir. Kırık uçlu saçlar kırık saç tellerinin her birine daha çok doğal yağ ihtiyacı olduğu için mutlaka kırıklardan kurtulmak gerekmektedir. Öte yandan kıvırcık saçlara uygun şampuanve saç kremi kullanmakta oldukça önemlidir.

Eyeliner Nedir Nasıl Çekilir ?
Size Özel
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli