user
Amazon ICICI Kredi Kartı Sanal Kart 2022

Sıradaki içerik:

Amazon ICICI Kredi Kartı Sanal Kart 2022

e
sv

filigransız video indirme tiktok 2022

205 okunma — 04 Haziran 2022 10:14

filigransız video indirme tiktok 2022

205 okunma — 04 Haziran 2022 10:14

filigransız video indirme tiktok
TikTok hesabınızdaki tüm videoları saklamakta sorun mu yaşıyorsunuz? tiktok dan video indirme 2022 Sorununuza bir çözüm var. Cihazınıza kaydettiğiniz tüm videoları bir chrome uzantısı kullanarak indirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken videoları indirmek için “İndir” butonuna tıklamak. Bir iPhone kullanıcısıysanız, videoları doğrudan telefonunuza kaydetmek için uzantıyı da kullanabilirsiniz. İşte TikTok videolarını iPhone’unuza indirme adımları.

tiktok’tan video indirme
İlk olarak, iPhone’unuzda TikTok uygulamasını açın. Ardından uygulamayı açın ve ekranın sağ alt köşesindeki Paylaş simgesine tıklayın. Paylaşım simgesi, sağı gösteren bir ok gibi görünüyor. Videoyu iPhone’unuza kaydetme seçeneğine tıklayın. Ayrıca TikSave uygulamasını App Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. TikSave’in en son sürümünü ücretsiz olarak indirebilirsiniz ve ücretsiz deneme sürümü mevcuttur.

tiktok video indirme logosuz
Ardından, iPhone’unuzda TikTok uygulamasını açın ve indirmek istediğiniz videoya gidin.tiktok dan video indirme 2022 Bulduktan sonra videoyu film rulonuza kaydetmek için paylaş simgesine basın. Android kullanıyorsanız, Google Play Store’daki “,” kısayolunu kullanın. iOS kullanıyorsanız, Kısayollar uygulamasındaki “TikSave” kısayolunu kullanın. Daha sonra, yukarıdaki talimatları izleyin.

Videoyu telefonunuza indirdikten sonra, onu ortak bir biçimde dışa aktarmanız gerekir. Bu, onu telefonunuzdan çıkarmak için bir video dönüştürücü kullanmanız gerekeceği anlamına gelir. Birden fazla video indirmeniz gerekiyorsa, tek tek indirebilirsiniz. Ve eğer bir bütçeniz varsa, videolarınızı her zaman YouTube veya Vimeo’ya yükleyebilirsiniz; bu, paradan tasarruf etmek istiyorsanız harika seçeneklerdir.

Maymun Çiçeği Virüsü nedir 2022
Size Özel
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli