user
Depresyon ve Endişeye Çözüm Arayanlara Olacak Araştırma: Sosyal Medyaya Ara Verin!

Sıradaki içerik:

Depresyon ve Endişeye Çözüm Arayanlara Olacak Araştırma: Sosyal Medyaya Ara Verin!

e
sv

EN İYİ PİŞİK KREMLERİ 2022

126 okunma — 02 Haziran 2022 22:01

EN İYİ PİŞİK KREMLERİ 2022

126 okunma — 02 Haziran 2022 22:01

EN İYİ PİŞİK KREMLERİ
Siz değerli annelerimiz için bu yazıda, en iyi pişik kremi markalarını paylaşacağız. Neredeyse her annenin aklında olan en iyi pişik kremi hangisisorusunun cevabını bu yazımızda sizlerle paylaşacağız. Yazımızda fiyatlarını da belirttik. Birçok markanın bulunmasından dolayı annelerimizin aklında soru işareti bulunması gayet normal fakat biz bu yazımızla bunu ortadan kaldıracağız.
En İyi Pişik Kremi Markaları 2020
1) Popolin Pişik Kremi
Popolin, sektörde bilinen en köklü firmalardan biri, hatta birçoğumuzun bebekliğinde pişik kremiolarak kullanılmış olabilir. İçeriğinde hamamelisvirginianna maddesi bulunuyor. Bulunan bu maddenin cilt için faydalı olduğu biliniyor. Asıl önemli nokta ise alkol ve parfüm bulunmaması, tek olumsuz tarafı ise bileşeninde petrol kökenli petrolatum maddesinin bulunması. Fiyatı ise 40 gram 18-19TL

2) Sudocrem Bebek Bakım Kremi

Sudocrem, bebekleri için kullanan her annenin nerdeyse memnun kaldığı nadir bir pişik kremidir. Hem pişiği önleyici olması hem de pişik tedavisinde yardımcı olması, ürünü diğer ürünlere göre cazip hale getiriyor. Fiyatı ise 60 gram 25TL

3) Hametan

Bebeğinizin popo ve koltukaltı pişiklerinde kullanabileceğiniz bir krem olan Hametan, doktorlar tarafından da sık sık önerilen bir pişik kremidir. Cilt üzerinde faydalı olduğunu kanıtlanan Hamamelisvirginianna ve lanolin barındırmakta. Daha önce kremlerinde paraban bulunsa da yenilenen formülünde tehlikeli olarak hiçbir madde içermemektedir. Fiyatı ise 30 gram 10TL

4) Desitin

Piyasada en çok satılan ve memnun kalınan bir diğer pişik kremi Desitin, parfüm içermemesi annelerin tercih sebebi olmaktadır. İçeriğindeki diğer maddelerin de yapılan testler sonucunda herhangi bir zarar vermediği kanıtlanmıştır. Ek olarak cilt onarıcı etkisi ispatlanmış çinko oksiti içerisinde barındırıyor. Fiyatı ise 75 ml 14-15TL

5)Travazol Krem
Mantar problemi ve cilt enfeksiyonlarında etkisi kanıtlanan bir krem olan Travazol, bebe k pişiklerinin tedavisinde de oldukça etkili. Doktorlar tarafındantavisye edilen bir diğer pişik kremidir. Yalnızca 4 yaşından küçük çocuklarda 3 haftadan fazla kullanılmaması doktorlar tarafından öneriliyor. Fiyatı ise ortalama 16TL

Nft Nedir 2022 Nft Nasıl Yapılır Nft ile Para Kazanmak
Size Özel

6) Mustela 123 Vitamin Bariyer Pişik Kremi
Mustela pişik kremi, klinik olarak test edildiğinden dolayı her gün güvenle kullanabilirsiniz. %98 doğal kökenli içeriklerle hazırlanan krem, parfüm ve paraben içermiyor bu da annelerin tavsiye eteme sebeplerinden biri, yenidoğan bebeklerden itibaren kullanabilirsiniz. Çok basit bir uygulama ile bebeğinizin cildine sürebilirsiniz, bez değiştirme işlemi sırasında durulaması da oldukça basit. Fiyatı ise ortalama 20TL.

7)Trosyd Krem
Dermo-Trosyd, mantarların sebep olduğu deri enfeksiyonlarının tedavisinde ve çocuk bezi pişiklerinde kullanılan en iyi pişik kremlerinden biridir. Annelerin çok memnun kaldığı bir krem olduğu için biz de siz değerli anne ve anne adayları için yazımızda yer verdik. Fakat bebek pişik tedavisinde kullanırken doktorun önerisi ve doz ayarlanması gerektiğini unutmayalım. Fiyatı ise ortalama 9TL.

8)Hametan Pişik Kremi
Hametan pişik kremi, bebeğin kalça veya koltuk altı pişiklerinin tedavisinde kullanılan bir pişik kremidir. Bebeğinizin hassas olan vücudunda hijyenik bir şekilde kullanmalısınız. Ortalama fiyatı ise 8TL.

9)Desitin Pişik Kremi
Desitin pişik kremi bileşenlerinde parfüm ve paraben içermiyor anneler tarafından tercih edilme sebeplerinden biri de bu, %25 yüksek çinko oksit oranı ile bebek pisiğine karşı ekstra bir koruma sağlıyor. İdrar ve dışkının bebeğin cildine vereceği hasara karşı ekstra bir kalkan oluşturuyor. İçeriğindeki gliserinle bebeğin cildini rahatlatıyor ve nemin korunmasını sağlıyor. Ortalama fiyatı ise 17TL.

10) Bübchen
Bebekler için doğal kozmetik ürünler üreten Alman markası olan Bübchen, özellikle de pişik kremi üretimi ile ön plana çıkmakta. İçeriğinde %100 doğal maddeler bulunduran pişik kremi, alkol ve boya gibi bileşenler bulundurmamakta. Parfüm yerine doğal bitki özleri kullanılması anneler tarafından tercih edilme sebeplerinden biri. Fiyatı ise 75ml 35-42TL.

Sigara Bıraktıkmak ve Kilo Almak doğrumu 2022
Size Özel

11) Incia Pişik Önleyici Krem
Bir Türk firması olan ıncia, pişik önleyici kreminde asla boya veya sentetik parfüm gibi herhangi bir kimyasal madde bulundurmuyor. Kokusu ise tamamen bitkiler ile elde edilen yağdan kaynaklanıyor. Fiyatı ise 60ml 30TL.

12) Purmama Pişik Önleyici Krem
Adını daha önce fazla duymadığımız Purmama pişik kremi %100 doğal içeriğe sahip herhangi bir kimyasal madde bulunmuyor. İçinde petro kimya türevi maddeler barındırmıyor. Zeytinyağı, damla sakızı ve balmumu içeren ürün, parfüm ve alkol gibi cildi tahriş edici bileşenler içermiyor. Fiyatı ise 40ml 26TL.

Pişik Neden Olur?
Tıpta amonyak dermatiti olarak adlandırılan bez pişiği, yeni annelerimizin doğumdan sonra en çok karşılaştığı cilt sorunlarının başında gelmektedir. Bebeğin cildinin hassas oluşu, antibiyotik kullanımı ve besin alerjisi ya da kullanılan ürünün cildi tahriş etmesi sonucu oluşan bir sorundur. Yapılan en büyük hatalardan biri de bez tercihi ya da bebeğin altının uzun süre kirli bırakılmasıdır.

Bu yazımızda değerli annelerimizin tavsiyelerini alarak en doğal pişik kremi seçeneklerini pişik kremi fiyatları ve en iyi pişik kremlerini siz değerli annelerimiz için listeledik. Fakat pişik birçok farklı sebepten dolayı kaynaklandığından dolayı en iyi pişik kremini doktorunuz belirlemelidir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli