user
Yılın en iyi dizüstü laptop ve bilgisayarları Hangileridir 2022

Sıradaki içerik:

Yılın en iyi dizüstü laptop ve bilgisayarları Hangileridir 2022

e
sv

Amazon ICICI Kredi Kartı Sanal Kart 2022

164 okunma — 03 Haziran 2022 09:27

Amazon ICICI Kredi Kartı Sanal Kart 2022

164 okunma — 03 Haziran 2022 09:27

ICICI Bank, her yerde alışveriş yapmanızı ve bunu yaparken ödüller kazanmanızı sağlayan özel bir kredi kartı sunar. ICICI müşterileri, Amazon Prime Card’a başvurabilirler. Amazon ICICI Kredi Kartı Sanal Kart Bu kart, Amazon’un uygulamasında bulabileceğiniz bir davetiyeyle birlikte gelir. Onaylandıktan sonra Amazon Prime Card’ınızı kullanabilir ve hemen kullanabileceğiniz bir dijital kart alabilirsiniz. ICICI Bank, birkaç gün içinde size kartın fiziksel bir versiyonunu gönderecektir.

Amazon ICICI Kredi Kartı Sanal Kart, çevrimiçi alışveriş deneyiminden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak bir dizi ek avantajla birlikte gelir. Örneğin, 16’dan fazla crore ürünüyle dünyanın en büyük e-ticaret sitesi olan Amazon’da alışveriş yaptığınızda %5’e kadar para iadesi kazanabilirsiniz. Bu kredi kartının diğer avantajları arasında, katılımcı restoranlarda yemek faturanızda %15 indirim ve benzin istasyonlarında yakıt ek ücretlerinden feragat sayılabilir.

Amazon ICICI Kredi Kartı Sanal Kart
Başvuru sahiplerinin Amazon Prime kredi kartına hak kazanabilmeleri için Amazon Prime üyeliğine sahip olmaları gerekir. Başvuru süreci kolay değildir ve Amazon’dan posta yoluyla bir davetiye almanız gerekir. Ancak, kabul edilirseniz, Amazon satın alımlarınızdan %5 para iadesi alırsınız. Ayrıca, Amazon’un Prime programının aktif bir üyesi olmanın avantajlarından yararlanacaksınız. Ayrıca siteden e-kitap ve film indirebilir, market alışverişi teslimat hizmetini kullanabilirsiniz.

amazon icici kredi kartı sanal kart
amazon icici kredi kartı sanal kart
Amazon Pay ICICI kredi kartının çeşitli avantajları vardır. Bir kere, kartınızı kullanarak Amazon’da alışveriş yaptığınızda %5’e varan geri ödeme kazanabilirsiniz. İkinci olarak, kartınızla yaptığınız her siparişte %2’ye varan para iadesi kazanabilirsiniz. Daha da fazla para iadesi almak için bu özelliği Amazon Otomatik Yeniden Yükleme ile de birleştirebilirsiniz. Her siparişte %4’e kadar para iadesi kazanabilirsiniz.

Sigara Bıraktıkmak ve Kilo Almak doğrumu 2022
Size Özel

Amazon ICICI Bank kredi kartı çeşitli özelliklerle birlikte gelir. Amazon Pay ICICI kredi kartı, Amazon’daki tüm satın alımlarınızda %5 geri ödeme sunar. Bu, on altıdan fazla crore ürünüyle dünyanın en büyük e-ticaret sitelerinden biri olduğunu düşündüğünüzde önemli bir avantajdır. Ayrıca, ICICI Bank Amazon kredi kartı, katılımcı restoranlarda yemek faturalarınızda %15 indirim sağlar. Hevesli bir Amazon kullanıcısıysanız, aracınızı benzin istasyonlarından yakıtla doldurduğunuzda yakıt ek ücreti muafiyeti alırsınız.

Amazon ICICI Kredi Kartı Sanal Kart ICICI Bank Amazon Kredi Kartı
%5 geri ödemenin yanı sıra, Amazon Pay ICICI kredi kartını kullanarak katılımcı restoranlarda yemek yemekten tasarruf edebilirsiniz. Katılımcı restoranlarda kartı kullandığınızda, banka yemek faturasında %15 indirim yapacaktır. Bu avantaj tüm yaş grupları için geçerlidir ve hem maaşlı hem de serbest çalışan müşteriler için geçerlidir. Amazon Pay ICICI kredisine başvurmak için Banka tarafından sağlanan talimatları takip edebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli