user
Yağlı Ciltler için Nemlendirici önerileri 2022

Sıradaki içerik:

Yağlı Ciltler için Nemlendirici önerileri 2022

e
sv

Hollada Gezi Notları seyahat rehberi

152 okunma — 20 Mayıs 2022 22:46

Hollada Gezi Notları seyahat rehberi

152 okunma — 20 Mayıs 2022 22:46

Hollada Gezi Notları seyahat rehberi

 
Gezilecek yer konusunda sınır komşusu Almanya kadar çok yer bulunmasa da mükemmel tabiatı ve bu tabiatı düzenler oluşturarak işleyen Hollandalılar yıl içinde komşu ülkeye ziyarete gelen turistlerin buraya da uğramasına fırsat vermektedir. Eğlence anlayışının oldukça yüksek olduğu ve tarihi kültürü yaşatması ile kendine has bir şehri gezmenin keyfini sürmeyi sağlamaktadır.
Özgürlük ülkesi olarak da bilinen Hollanda kendine has özellikler taşıyan bir ülkedir. Deniz seviyesinin altında olan ülke toprakları gözle görülür bir farkı ortaya koymaktadır.
 
Hollanda’nın hangi şehrine gidilirse gidilsin yel değirmenlerine rastlanacağı, arabadan çok bisiklet kullanan kimselerin görülmesi ülkenin her yerine yayılmış rengârenk laleler Hollanda’yı simgeleyen detaylar arasında yer almaktadır.
Hollanda gezisi yaparken bisiklet kullanmak isteyen turistler için bisiklet kiralama şirketlerinin bulunduğu ülkede hemen her yere bisiklet ile ulaşım sağlamak mümkündür.
 
Hollanda da görülmesi gereken ilk yer şüphesiz ki Amsterdam kanalları, VlaamseFritez Hollanda patatesini tadabilme imkanı sunmaktadır. Alışveriş yapmak için Dam Meydanı’na uğramak, sanat ile ilgilenenler içim MadameTussauds Müzesi gezilerek içerisindeki zengin koleksiyonu görme şansına erişilebilmektedir.
Rijksmuseum’ da I AMSTERDAM yazısı önünde fotoğraf çekilmek için ideal bir yer olup ibadethane olarak kullanılan Begijnhof ‘da ibadet edebilmektedir. Yerel bira fabrikası olan HeinekenExperience fabrikasına bir gezi yaparak bira üretimini baştan sona izlemek de mümkün olacak başka gezi önerisidir.

Yeni Zelanda Gezi Notları
Size Özel
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli